آژانس های ازدواج اتحادیه Hanuma Net Ltd eng rus ukr

مشارکت


به وب سایت اتحادیه آژانس ازدواج هانوما خوش آمدید!

اگر می خواهید در برنامه وابسته ما شرکت کنید، فرم را پر کنید .

این سایت به طور خاص برای آژانس های ازدواج ایجاد شده است. با سایت ما می توانید به مشتریان خود در یافتن شریک زندگی در ایالات متحده آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی، استرالیا، نیوزلند و سایر کشورها کمک کنید. با کمک به مشتریان زن خود، فرصتی برای کسب درآمد نیز خواهید داشت: خدمات آژانس ما برای مردان قابل پرداخت است، و هر آژانسی که ارتباط بین مردان را از پایگاه داده ما و مشتریان زن آژانس سازماندهی می کند، برای نامه ها، عکس ها، چت های آنلاین، و تحویل کالا، کمیسیون دریافت می کند. هدایا، تشکیل جلسات در شهر خود.

با ثبت نام در برنامه وابسته ما در موارد زیر درآمد کسب می کنید:
- نمایه هایی که در پایگاه داده ما آپلود می کنید - برای هر نمایه فعال شده 0.75-1.25 دلار دریافت می کنید (کمیسیون فعال سازی به کیفیت و کمیت عکس ها بستگی دارد).
- مطابقات - برای هر پاسخ از دختر 3.00-3.70 دلار دریافت می کنید (کمیسیون برای هر پاسخ بستگی به زمان پاسخ به نامه و در دسترس بودن ویدیو در نمایه مشتری دارد).
- تبادل عکس اضافی - به ازای هر عکسی که توسط مردی برای دختر ارسال شده یا توسط مردی از دختری دریافت شده و توسط او پرداخت می‌شود، 100 دلار دریافت می‌کنید.
- چت‌ها و چت‌های ویدیویی - 0.15 دلار (15 سنت) در هر دقیقه چت ساده، 0.30 دلار (30 سنت) در هر دقیقه چت ویدیویی با یک جریان ویدیویی (زمانی که مردی ویدیوی دختری را تماشا می‌کند یا بالعکس)، 0.45 دلار (45 سنت) در هر دقیقه چت تصویری با پخش جریانی ویدئویی دوگانه (چت مرد و دختر با وب‌کم روشن)، صورت‌حساب در ثانیه؛
- سازمان تماس‌های کنفرانس - برای هر تماس کنفرانسی با یک دختر از آژانس خود 5 دلار دریافت می‌کنید (سازمان فنی فرآیند و هزینه‌های مترجم توسط ما پرداخت می‌شود).
- کلیپ‌های ویدئویی - برای هر بازبینی ویدیوی دخترتان توسط یک مرد 0.12 تا 1.00 دلار دریافت می‌کنید (کمیسیون برای هر بازدید بسته به کیفیت و مدت ویدیو متفاوت است).
- تحویل هدیه - شما به ازای هر تحویل هدیه به یک دختر، 5 دلار به دست می آورید، به علاوه با خرید هدیه، درآمد کسب می کنید.
- سازمان جلسات - شما 25 تا 35 دلار برای راه اندازی جلسات بین مشتریان زن خود و مشتریان ما دریافت می کنید.

پورسانت ها ماهانه به ارز مورد نظر شما و به روشی که برای شما مناسب باشد پرداخت می شود.

اگر آماده پیوستن به شبکه ما هستید:

©Hanuma Net Ltd., 2001-2024. All rights reserved.