বিবাহ সংস্থা ইউনিয়ন হানুমা নেট লিমিটেড eng rus ukr

সহযোগিতা


হনুমা বিবাহ সংস্থা ইউনিয়নৰ ৱেবছাইটলৈ আপোনাক স্বাগতম!

যদি আপুনি আমাৰ এফিলিয়েট প্ৰগ্ৰেমত অংশগ্ৰহণ কৰিব বিচাৰে, তেন্তে ফৰ্মখন পূৰণ কৰক .

এই চাইটটো বিশেষভাৱে বিবাহ সংস্থাসমূহৰ বাবে সৃষ্টি কৰা হৈছে। আমাৰ চাইটৰ সহায়ত আপুনি আপোনাৰ ক্লায়েণ্টসকলক আমেৰিকা, কানাডা, ইউৰোপীয় দেশ, অষ্ট্ৰেলিয়া, নিউজিলেণ্ড আৰু অন্যান্য দেশত জীৱন অংশীদাৰ বিচাৰিবলৈ সহায় কৰিব পাৰে। আপোনাৰ মহিলা ক্লায়েণ্টসকলক সহায় কৰি, আপুনি উপাৰ্জনৰ সুযোগো পায়: আমাৰ এজেন্সী সেৱাসমূহ পুৰুষৰ বাবে চাৰ্জযোগ্য, আৰু আমাৰ ডাটাবেছ আৰু এজেন্সীৰ মহিলা ক্লায়েণ্টসকলৰ পৰা পুৰুষৰ মাজত যোগাযোগৰ আয়োজন কৰা প্ৰতিটো এজেন্সীয়ে চিঠি, ফটো, অনলাইন আড্ডা, ডেলিভাৰীৰ বাবে কমিচন পায় উপহাৰ, নিজৰ চহৰত সভাৰ আয়োজন কৰা।

আমাৰ এফিলিয়েট প্ৰগ্ৰেমত পঞ্জীয়ন কৰি আপুনি উপাৰ্জন কৰে :
- আপুনি আমাৰ ডাটাবেছত আপলোড কৰা প্ৰফাইলসমূহ - আপুনি প্ৰতিটো সক্ৰিয় প্ৰফাইলৰ বাবে $0.75-1.25 পাব (সক্ৰিয়কৰণ কমিচন ফটোৰ মানদণ্ড আৰু পৰিমাণৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে);
- চিঠিপত্ৰ - আপুনি ছোৱালীজনীৰ পৰা প্ৰতিটো উত্তৰৰ বাবে $3.00-3.70 পাব (প্ৰতি উত্তৰত কমিচন চিঠিখনৰ সঁহাৰিৰ সময় আৰু ক্লায়েণ্টৰ প্ৰফাইলত ভিডিঅ'ৰ উপলব্ধতাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে);
- অতিৰিক্ত ফটো বিনিময় - আপুনি প্ৰতিখন ফটোৰ বাবে $1,00 পাব, এজন পুৰুষে ছোৱালীলৈ পঠোৱা বা এজন পুৰুষে ছোৱালীৰ পৰা লাভ কৰা আৰু তেওঁৰ দ্বাৰা ধন দিয়া;
- চেট আৰু ভিডিঅ'-চ্যাট - আপুনি প্ৰতি মিনিটত সহজ আড্ডাত ০.১৫ ডলাৰ (১৫ চেণ্ট), এটা ভিডিঅ' ষ্ট্ৰিমৰ সৈতে প্ৰতি মিনিটত ভিডিঅ' চেটত ০.৩০ ডলাৰ (৩০ চেণ্ট) পাব (যেতিয়া এজন পুৰুষে ছোৱালীৰ ভিডিঅ' চাই থাকে বা... বিপৰীতভাৱে), ডাবল ভিডিঅ' ষ্ট্ৰিমৰ সৈতে প্ৰতি মিনিটত ভিডিঅ' চেটৰ বাবে $০.৪৫ (৪৫ চেণ্ট) (পুৰুষ আৰু ছোৱালী উভয়ে ৱেবকেম অন কৰি আড্ডা), প্ৰতি ছেকেণ্ডত বিলিং;
- কনফাৰেন্স কলৰ আয়োজন - আপোনাৰ এজেন্সীৰ এগৰাকী ছোৱালীৰ সৈতে প্ৰতিটো কনফাৰেন্স কলৰ বাবে আপুনি ৫ ডলাৰ পাব (প্ৰক্ৰিয়াটোৰ কাৰিকৰী সংগঠন আৰু দোভাষীক মাচুল আমি দিব লাগিব);
- ভিডিঅ'-ক্লিপ - আপুনি এজন পুৰুষৰ দ্বাৰা আপোনাৰ ছোৱালীৰ ভিডিঅ'ৰ প্ৰতিটো পৰ্যালোচনাৰ বাবে $0.12-1.00 পাব (ভিডিঅ'ৰ মানদণ্ড আৰু সময়ৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি প্ৰতি দৰ্শনৰ কমিচন বেলেগ বেলেগ);
- উপহাৰ ডেলিভাৰী - আপুনি এগৰাকী ছোৱালীক প্ৰতি উপহাৰ ডেলিভাৰীত ৫.০০ ডলাৰ উপাৰ্জন কৰে তাৰ উপৰিও উপহাৰটো ক্ৰয় কৰিলে আপুনি ধন উপাৰ্জন কৰে;
- সভাৰ আয়োজন - আপোনাৰ মহিলা ক্লায়েণ্ট আৰু আমাৰ ক্লায়েণ্টৰ মাজত সভা স্থাপনৰ বাবে আপুনি $25-$35 পাব।

কমিছন মাহেকীয়াকৈ আপোনাৰ পছন্দৰ মুদ্ৰাত আৰু আপোনাৰ বাবে সুবিধাজনকভাৱে প্ৰদান কৰা হয়।

যদি আপুনি আমাৰ নেটৱৰ্কত যোগদান কৰিবলৈ সাজু :

©Hanuma Net Ltd., 2001-2022. All rights reserved.