ବିବାହ ଏଜେନ୍ସି ୟୁନିଅନ୍ ହନୁମା ନେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍ | eng rus ukr

ସହଯୋଗ


ହନୁମା ବିବାହ ଏଜେନ୍ସି ୟୁନିୟନ ୱେବସାଇଟକୁ ସ୍ Welcome ାଗତ!

ଯଦି ଆପଣ ଆମର ଅନୁବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଫର୍ମ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ | .

ବିବାହ ସାଇଟ୍ ପାଇଁ ଏହି ସାଇଟ୍ ବିଶେଷ ଭାବରେ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା | ଆମର ସାଇଟ୍ ସହିତ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଆମେରିକା, କାନାଡା, ୟୁରୋପୀୟ ଦେଶ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦେଶରେ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ମହିଳା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି: ଆମର ଏଜେନ୍ସି ସେବା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେୟମୁକ୍ତ ଅଟେ, ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଏଜେନ୍ସି ଯାହା ଆମ ଡାଟାବେସ୍ ଏବଂ ଏଜେନ୍ସିର ମହିଳା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୋଗାଯୋଗର ଆୟୋଜନ କରେ, ଚିଠି, ଫଟୋ, ଅନଲାଇନ୍ ଚାଟ୍, ବିତରଣ ପାଇଁ ଏକ କମିଶନ ପାଇଥାଏ | ଉପହାର, ସେମାନଙ୍କ ସହରରେ ସଭା ଆୟୋଜନ |

ଆମର ଅନୁବନ୍ଧିତ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରି ଆପଣ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି:
- ଆପଣ ଆମର ଡାଟାବେସ୍ ରେ ଅପଲୋଡ୍ କରୁଥିବା ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ - ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସକ୍ରିୟ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ $ 0.75-1.25 ପାଇବେ (ସକ୍ରିୟତା ଆୟୋଗ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ଗୁଣ ଏବଂ ପରିମାଣ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ);
- ଚିଠି - ଆପଣ girl ିଅର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ତର ପାଇଁ $ 3.00-3.70 ପାଇବେ (ପ୍ରତି ଉତ୍ତରରେ କମିଶନ ଚିଠିର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ସମୟ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଭିଡିଓ ଉପଲବ୍ଧତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ);
- ଅତିରିକ୍ତ ଫଟୋ ଏକ୍ସଚେ ୍ଜ - ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫଟୋ ପାଇଁ 1,00 ଡଲାର ପାଇବେ, ଜଣେ ପୁରୁଷ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ girl ିଅକୁ ପଠାଯାଇଥାଏ କିମ୍ବା ଜଣେ girl ିଅର ଜଣେ ପୁରୁଷ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦେୟ ଦିଆଯାଏ;
- ଚାଟ୍ ଏବଂ ଭିଡିଓ-ଚାଟ୍ - ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ସହିତ ମିନିଟ୍ ଚାଟ୍ ପ୍ରତି ମିନିଟ୍ରେ $ 0.15 (15 ସେଣ୍ଟ୍) ପାଇପାରିବେ (ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ପୁରୁଷ girl ିଅର ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତି କିମ୍ବା ବିପରୀତ), ଡବଲ୍ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ସହିତ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍ ପ୍ରତି ମିନିଟ୍ରେ $ 0.45 (45 ସେଣ୍ଟ୍), ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ବିଲିଂ;
- ସମ୍ମିଳନୀ କଲ୍ ସଂଗଠନ - ତୁମର ଏଜେନ୍ସିର ଜଣେ girl ିଅ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ମିଳନୀ କଲ୍ ପାଇଁ ତୁମେ $ 5 ପାଇବ (ପ୍ରକ୍ରିୟାର ବ technical ଷୟିକ ସଂଗଠନ ଏବଂ ଅନୁବାଦକଙ୍କୁ ଦେୟ ଆମ ଦ୍ paid ାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ);
- ଭିଡିଓ-କ୍ଲିପ୍ - ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଦ୍ your ାରା ଆପଣଙ୍କ girl ିଅର ଭିଡିଓର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ $ 0.12-1.00 ପାଇବେ (ଭିଡିଓର ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ଅବଧି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ପ୍ରତି ଦର୍ଶନ କମିଶନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ);
- ଉପହାର ବିତରଣ - ଆପଣ ଜଣେ girl ିଅକୁ ଉପହାର ବିତରଣ ପାଇଁ $ 5.00 ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଉପହାର କ୍ରୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି;
- ସଭାଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ - ତୁମର ମହିଳା ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଭା ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ତୁମେ $ 25- $ 35 ପାଇବ |

ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦର ମୁଦ୍ରାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ ଭାବରେ ଆୟୋଗଗୁଡିକ ମାସିକ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ |

ଯଦି ଆପଣ ଆମର ନେଟୱାର୍କରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ:

©Hanuma Net Ltd., 2001-2022. All rights reserved.